czwartek, 20 stycznia 2011

Liftonoszki nie śpią... oraz kartki na Dzień Babci

Dzisiaj jest jakiś śpiący dzień, siedzę tutaj od dobrych kilku minut i cały czas zastanawiam się jak sklecić dwa zdania. Mąż, który siedzi przy swoim laptopie co chwila mi przeszkadza czytając mi jakieś nowinki ze świata nauki, tym razem o astrofizyce...Tak sobie myślę, że powinnam dziś zostać w łóżku, ale niestety nie ma tak kolorowo, fura obowiązków na mnie czeka... Obiecuję, że nie będę chodzić spać o 2 w nocy (nad ranem) , "normalni" ludzie zasypiają chyba o 23, a ja o 23 usiadłam do scrapowania bo sobie przypomniałam, że to już na dzisiaj mam do zrobienia scraplift pracy Monalisy . Pracę tym razem wybierała Czekoczyna. Bardzo miło mi się liftowało, ale zmęczenie zrobiło swoje, czyli niekontrolowane chlapnięcia farbami, krzywe przyklejanie, zresztą wszystko widać gołym okiem.A na koniec kartki na wyzwanie Art-Piaskownicy edycja Kobens liftowanie cudnej kartki Bibbi. Połączyłam przyjemne z pożytecznym i tak powstały kartki na Dzień Babci, każda kartka z innej parafii no bo każda babcia jest inna.Miłego dnia;-) 

8 komentarzy:

 1. LO boskie! Kartki cudne!!! Słoneczka Ci życzę, bo u nas nieśmiało wygląda za chmur :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Scrap jakiego jeszcze nie było, rewelacyjny. A kartki są tak słodkie, że bym mogła je zjeść,mniam.

  OdpowiedzUsuń
 3. nie wiem co sie czepiasz bo scrap pierwsza klasa;):*

  OdpowiedzUsuń
 4. Akurat znowu się nie zgodzę, że coś tam nie gra! Skrap Jest giiicior! A karteczki hicior! :) hihi sama się pokuszę, ale już po terminie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. karteczki urocze :)serio serio :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Lily Ty nigdy nie zawiedziesz w scrapach. :D Jak trafiłam tu do Ciebie pierwszy raz to właśnie z powodu Twojego scrapa postanowiłam że będę tu już stałym bywalcem. Do tego jesteś jeszcze tak przemiłą osobą. No naprawdę nie mam już słów na Ciebie! :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Aż się rozmarzyłam patrząc na to zdjęcie, oby do lata. Scrap jak zawsze pierwsza klasa :D

  OdpowiedzUsuń
 8. I LOVE your blog! You make the most wonderful things!!

  OdpowiedzUsuń