poniedziałek, 4 kwietnia 2011

Piękny dzień

No dzisiaj był całkiem fajny dzień.  Obudziło mnie słoneczko , co prawda zaraz zniknęło a potem pogoda nie mogła się zdecydować czy padać, czy nie padać.  Humor od rana miałam znakomity ,werwa do pracy oscylowała na wysokim poziomie, dużo spraw załatwiłam, posprzątałam mój scraproom ( zwany lekceważąco przez resztę rodziny kanciapką) i mam nadzieję scrapnąć coś jeszcze dzisiejszego  wieczoru.
Z ostatnich prac mam do pokazania dwa layouty, jeden to scraplift  w trzeciej już edycji Liftonoszek. Oczywiście jako wielbicielka warstw i chlapań nie mogłam przejść obojętnie obok tej pracy Vienie i dlatego wybrałam ją do liftowania. Oto efekt;-)A druga praca to kalafior na wyzwanie Annar portalu Polki Scrapują, miało być wiosennie, miały być kwiaty i motyle. No i wszystko jest, ale coś zgrzyta.a jeszcze nie koniec bo Tusia ( Scrapki.pl) kusi  wspaniałym candy:
Spokojnej nocy Wam życzę, a mnie teraz czeka rundka po Waszych blogach a potem  może scrapowanie bo Terceps już nowy lift zapodała;-)

5 komentarzy:

 1. Żadne zgrzyta! A ten lifcik obłędnie wyszedł! taka delikatność cudo! I jeszcze dziecię Twe niezawodne! Piękny!

  OdpowiedzUsuń
 2. Najpierw obejrzałam prace i już chciałam pisać, że super ale wtedy przeczytałam, że coś Ci zgrzyta i już trzeci raz je oglądam i nie wiem co :D
  może to nożyczki zgrzytały? :D

  OdpowiedzUsuń
 3. wyszedł idealnie ten pierwszy... drugi też lubię, ale przy pierwszym ODLATUJĘ! :p

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudne scrapy!!!
  Piękne pudrowe kolory na pierwszym i fantastyczne soczystości na drugim :))
  :*

  OdpowiedzUsuń
 5. A ja za to odlatuje przy wiosennym EVERGREEN to jest to:-))))CMOK.

  OdpowiedzUsuń