poniedziałek, 29 listopada 2010

Kilka kartek świątecznych i fotoGra

Wzięłam się wreszcie (a może już?) za kartki świąteczne. Zrobiłam wczorajszego wieczoru...aż cztery sztuki.  Żadna imponująca ilość, po prostu wieczorami już po położeniu dzieci spać jestem taka padnięta, że praktycznie nic mi się nie chce. Cud, że czasami coś zrobię. Karteczki proste 13,5/13,5 papiery ILS i inne skrawki, stemple itp.

I dodatkowo  dwa zdjęcia na wyzwanie Art-Piaskownicy FotoGra - edycja Flory. Temat:  światło, słońce, jasność, płomień, promień, lampy.
Te pierwsze z taką fioletową smugą z boku wyszło ale mi się podoba.
Drugie zdjęcie to widok z okna na staw moich rodziców.To by było na tyle ze zdjęciami.  U Was też tak śnieg sypie?  U mnie od rana pada, pada to delikatnie rzecz ujmując... mamy zamieć śnieżną, i jeśli jutro jakiś pług śnieżny na moją wieś nie zawita to chyba się nie wydostaniemy z tych zasp.
Spokojnego i ciepłego wieczoru życzę;-)

ps. to chyba mój najdłuższy post.

4 komentarze:

 1. Ale karciochy!!! A te choineczki to stępelek?? Bardzo mi się podoba konsekwencja w karteczkach, każda inna, ale w serii!
  No i stępelki! Te śnieżynkowe i te zawijaski, ,o choinkach nie mówię, bo ujęły najbardziej. I to, że papier darty i przeszycia... Ty mówisz, że jesteś padnięta i takie Twory powstają? To strach pomyśleć co się dzieje, kiedy nie jesteś padnięta!! Pada i u nas i wierz mi nawet we Wrocławiu nie radzą sobie z odśnieżaniem... Ja bym się cieszyła gdyby mnie tak zasypało na jakiś czas, że tylko bym dzwoniła do pracy i szkoły, że nie dziś i nie jutro... chciałabym, żeby mnie tak zasypało na pół zimy! Żebym tak przezimowała sobie w ciepełku, a nie kwitła na przystankach z marznącymi kończynami... Ech marzenie! Koniec narzekania - ciepło będzie przy świątecznym stole :) Dziękuję też za gorące słowa. No to Pap. pysy dobrze, że długi!

  OdpowiedzUsuń
 2. Kartki świetne, energetyczne, pozdrawiam cieplutko, u mnie też pada śnieg, brrr..

  OdpowiedzUsuń
 3. Aż zapachniało świętami dzięki Twoim kartkom...bardzo mi się podobają i przychodzi mi na myśl świąteczny song "Santa Claus is coming to towm":-). Ponadto foto number 1 jest moim number 1,zwyczajnie, a może po prostu urzekło mi.Pozdrawiam ciepło.

  OdpowiedzUsuń
 4. Mira, Jola i Iza - dziękuje dziewczyny;-)

  OdpowiedzUsuń